Allianz - ubezpieczenia komunikacyjne OC, AC

Ubezpieczenia Komunikacyjne allianz_logo.jpg

Kup polisę w 5 minut przez internet.
W ofercie: OC, AC, NNW, Ochrona Prawna,
a także Assistance i zielona karta gratis.


Kliknij i oblicz składkę!

baner_1.jpg

 
Ubezpieczenie OC jest obowiązkowe – wie o tym każdy kierowca. Warto jednak zadbać również o ubezpieczenie Autocasco na wypadek kradzieży, zniszczenia lub uszkodzenia auta bądź jego wyposażenia. Podczas wypadków i awarii w trasie nieocenione okazują się usługi assistance.

Dokonując wyboru ubezpieczyciela warto zwrócić uwagę na zakres ubezpieczenia i jakość likwidacji szkód komunikacyjnych. Allianz jest znany ze sprawnego i szybkiego wywiązywania się ze swoich zobowiązań – jesteśmy trzykrotnym laureatem nagrody Złoty Zderzak.
Ubezpieczenie „Mini Car Assistance” dołączane bezpłatnie do ubezpieczenia OC posiadaczy pojazdów mechanicznych może się okazać bardzo pomocne w sytuacji, gdy nasz pojazd nie nadaje się do użytku. Holowanie, wykonanie naprawy na drodze, przydatne informacje dot. np. możliwości wynajmu pojazdu zastępczego czy nawet rezerwacja biletów lub hotelu – to wszystko wchodzi w zakres usług świadczonych 24 godziny na dobę.

Dlaczego warto kupić AC w Allianz

Możesz ubezpieczyć pojazd zarejestrowany w Polsce wraz z jego wyposażeniem na wypadek uszkodzenia, zniszczenia, utraty pojazdu lub jego wyposażenia wskutek następujących zdarzeń:
  • wypadku drogowego przy współudziale innych pojazdów lub uczestników ruchu drogowego,
  • pozostałych wypadków powstałych na skutek nagłego działania siły mechanicznej w momencie zetknięcia się pojazdu z innymi pojazdami, osobami, przedmiotami lub zwierzętami – pochodzącymi z zewnątrz pojazdu,
  • uszkodzenia przez osoby trzecie,
  • kradzieży,
  • pożaru, wybuchu, osmolenia;
  • huraganu, gradu, uderzenia pioruna, powodzi, osuwania się lub zapadania ziemi, lawiny, lub innych sił przyrody;
  • nagłego działania czynnika termicznego i chemicznego pochodzącego z zewnątrz pojazdu.


Copyright © 2008 BIURO PODRÓZY, www.czimad.pl, email: