Allianz - ubezpieczenia w podróży

 allianz_logo.jpg

Chcesz odkrywać nowe miejsca i kultury a może wyjeżdżasz za granicę służbowo? Niezależnie, czy planujesz wypoczynek czy podróż związaną z pracą, potrzebna Ci będzie ochrona przed skutkami nieprzyjemnych zdarzeń, które mogą Cię spotkać. Ubezpieczenia Allianz pozwolą Ci spokojnie zwiedzać świat lub pracować.

Globetroter ubezpieczenia dla wyjeżdżających za granicę

Lubimy zwiedzać obce kraje, jeśli wszystko przebiega po naszej myśli. Gorzej, gdy w trakcie wymarzonej wycieczki lub podróży służbowej zdarzy się nam jakiś wypadek, zachorujemy, zaginie nam bagaż lub nagle musimy zmienić plany i odwołać rezerwację. By nie być narażonym na niepotrzebny stres i koszty najlepiej wcześniej zawrzeć ubezpieczenie w podróży zagranicznej „Globtroter”. 

Ubezpieczenie w podróży na terytorium RP

Wyjeżdżając za granicę chcemy czuć się bezpiecznie i mieć pewność, że możemy liczyć na pomoc w razie przykrych niespodzianek.
Dlaczego podróżując po Polsce mielibyśmy czuć się mniej komfortowo? Ubezpieczenie w podróży na terytorium RP, to oferta przeznaczona dla osób mieszkających w Polsce, które podróżują prywatnie lub służbowo po kraju.

Ubezpieczenie turystyczne dla cudzoziemców Traper

„Traper” to oferta dla cudzoziemców, podróżujących poza krajem swojego zamieszkania. Ochrona może obejmować Polskę, terytoria państw należących do układu z Schengen czy też terytoria wszystkich państw świata. Dużą zaletą tego ubezpieczenia jest brak konieczności przyjeżdżania na komisję lekarską do Polski w wypadku wypłaty świadczenia z tytułu trwałego uszczerbku na zdrowiu.Copyright © 2008 BIURO PODRÓZY, www.czimad.pl, email: