Zwrot podatku z zagranicy Dania

flag-dania-imgDANIA: Odzyskaj swój nadpłacony podatek!

Każdy, kto pracował w danym roku podatkowym w Danii ma obowiązek rozliczyć się z duńskim fiskusem. Duński urząd skarbowy zwykle rozlicza podatników sam, lecz na niekorzystnych warunkach, ponieważ nie uwzględnia przysługujących ulg i dodatków. Pomożemy Ci rozliczyć się korzystnie! Nawet jeśli urząd wysłał Ci już decyzję podatkową, możesz się od niej odwołać do 3 lat wstecz, aby zmniejszyć swoja dopłatę do urzędu lub zwiększyć swój zwrot podatku.
Do rozliczenia potrzebne są przede wszystkim następujące dokumenty:

Årsopgørelse – rozliczenie roczne przesyłane przez duński urząd skarbowy – dołącz, jeśli je otrzymałeś,

Kody TASTSELVKODE lub kody NEMID (lub hasło dostępu do systemu) – jeśli ich nie posiadasz, nie martw się! Pomożemy Ci je uzyskać.

Pamiętaj! Z duńskim urzędem skarbowym SKAT możesz rozliczyć się do 4 lat wstecz.

Rozliczamy również pracowników oddelegowanych z Polski do pracy do Danii. Jeśli więc podatek był odprowadzany na terenie Danii, możemy rozliczyć podatnika przed duńskim urzędem skarbowym. Wystarczy posiadać numer CPR. Bez numeru CPR rozliczenie nie jest możliwe.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania zgłoś się do naszej firmy, pomożemy!

Zadzwoń do nas, tel. nr 84 686 61 60 lub 84 686 80 36 (Biłgoraj), 15 872 25 46 (Janów Lubelski) bądź odwiedź nasze biura w Biłgoraju lub Janowie Lubelskim!

Jeżeli Dania to jedno z Państw w których pracowałeś ostatnio, to musisz wiedzieć, że obowiązkowe jest rozliczanie się w duńskim fiskusem. Proces ten może wydawać się skomplikowany i czasochłonny, szczególnie jeżeli musi być dokonany na odległość po powrocie do Polski. Ale z pewnością warto, bo po rozliczeniu przysługuje Ci zwrot podatku z zagranicy. Jeżeli potrzebujesz pomocy w dokonaniu formalności to nasi pracownicy służą pomocą. Skontaktuj się z nami już dziś.