Zwrot podatku z zagranicy Irlandia

flag-irlandia-imgIRLANDIA: Odzyskaj swój nadpłacony podatek!

Jeśli pracowałeś legalnie w Irlandii możesz odzyskać swój nadpłacony podatek! Nawet do 4 lat wstecz!

Aby przeprowadzić Twoje rozliczenie w irlandzkim urzędzie skarbowym potrzebne są kopie dokumentów od Twoich irlandzkich pracodawców:

– P45 – informacje dotyczące sumy całego wynagrodzenia i potrąconego podatku (dostajesz ten dokument zawsze, gdy kończysz pracę u danego pracodawcy);

– P60 – wydawany po zakończeniu roku podatkowego, czyli po 31 grudnia (odpowiednik polskiego PIT11)

– Payslip – rozliczenie wypłaty, wydawane co tydzień lub co miesiąc; możesz rozliczyć się na podstawie samych payslipów, jednak może trwać to dłużej;
Jeśli nie posiadasz tych dokumentów, pomożemy Ci je odzyskać od Twojego pracodawcy!

Rozliczamy również pracowników oddelegowanych do pracy w Irlandii, lecz podatek musi być odprowadzany na terenie Irlandii.

Pomagamy w załatwianiu wszelkich spraw urzędowych i nie tylko – w języku angielskim!

Masz problem i potrzebujesz pomocy? Pomożemy Ci! Piszemy i mówimy w języku angielskim.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania zgłoś się do naszej firmy, pomożemy!

Zadzwoń do nas, tel. nr 84 686 61 60 lub 84 686 80 36 (Biłgoraj), 15 872 25 46 (Janów Lubelski) bądź odwiedź nasze biura w Biłgoraju lub Janowie Lubelskim!

Na przestrzeni ostatnich lat Polacy coraz częściej decydowali się na wyjazdy zagraniczne w celach zarobkowych. Na mapie destynacji znalazła się także Irlandia. Po przepracowaniu określonej ilości czasu pracownikom przysługuje zwrot podatku z zagranicy, niezależnie od tego czy dana osoba dalej pracuje w tym miejscu, czy też nie. W zależności od państwa, proces zwrotu podatku wygląda inaczej i niejednokrotnie wymaga wiedzy i znajomości języka. Jeżeli nie chcesz zajmować się tym samodzielnie i potrzebujesz pomocy to zapraszamy do kontaktu. Pomożemy ze wszystkimi formalnościami.